Motor Kurye

Motor KuryeDaha sıcak bölgelerde kurye işleri yapmak için yeterince şanslıysanız, soğuk havalar geldiğinde minibüsünüzde taşımanız gerekenleri düşünmeniz gerekmeyecektir. Ancak, daha soğuk bölgelerden birinde bir arkadaşın kapısını aramaya çalışıyorsanız, sizin için sıradan bir iklimde mahsur kalmanız durumunda düşünmeniz gereken bir takım hususlar vardır.
Bir liste araştır
Motor KuryeEn sevdiğiniz internet arama motoru aracılığıyla ya da daha soğuk bölgelerde kurye işi yapan kişilere sormak için araştırma yapın. Tam bir listeye sahip olmayabilirler, ancak sizi başlatabilirler. Bazı insanlar sadece kamyon durakları arasında uzun bir yol varsa, sıcak su veya kahve gibi temelleri düşünür. Açıkçası, eğer soğuk bir kahve içmek yerine, soğuk bir kahve içecekseniz, her zamanki soğuk kola içeceğinizden daha iyi hissedeceksiniz, ama başka düşünceler de var!
Her zaman bunu listelemek
Cep telefonunuzu tam olarak şarj etmeden asla işe yaramazsınız ve pillerin kendilerine ait bir ömrü vardır ve çok fazla uyarı vermeden öldüğünüzden, ikinci bir pil ve şarj cihazınızı taşıyabilirsiniz.
Nakit akışınız için minibüsünüze güvenirken - faturaları, ipoteği, yiyecek ve eğlenceyi ödeyerek - her gün lastiklerinizi, yağınızı ve suyunuzu mutlaka kontrol etmelisiniz. Sıcak havalarda şansa sahip olamıyorsunuz, bu yüzden ani soğukla ​​nasıl başa çıkacaksınız?
Motor KuryeEkranın yıkanması, günümüz hava ve ortamında önemli bir çalışmadır. En üstte kalın. Ekran yıkamanızı ayda bir defadan fazla ateşlemeniz gerekmediği günler geçti. Dolu bir gaz deposu olmadan kurye işlerinden birini evde bırakmaya cesaretin var mı? Kulağa çok açık geliyor ama kaç tane sürücünün kısa sürdüğü şaşırtıcı.
Daha umutsuz liste
Kar yağdığı yerde kırılırsanız, bunu artık umutsuz bir liste olarak düşünmeyeceksiniz. Hayatta kalma kiti olacak! Bu kadar uzun bir süre boyunca mahsur kalmamanız muhtemel olsa da, hayatınız tehdit altında kalabiliyor, sıcaklıkları donma noktasının altındayken yoldan düşüyorsunuz, tıpkı hücre sinyaliniz bozulduğunda, bu eşyaları taşıdığınız için dilediniz.
İlk olarak, sizi sıcak tutmak için bir battaniye taşımanız gerekecek. Eğer otomobilinizin ısıtma sistemini aşırı kullanırsanız, ya daha sonra size homurtusuz sürmeyi engelleyen gaz tükenirsiniz, fakat aynı zamanda aracınıza da büyük bir yük getireceksiniz. Bir battaniye, sadece sizin için değil, arabanızdaki acil bir durumda da harikalar yaratabilir!
Bir kar fırtınasında ya da daha kötü bir gecede tuzağa düşerseniz, uyku tulumunu yararlı bir eşya olarak düşünebilirsiniz. Vücut sıcaklığını dondan korumak için yeterince yüksek tutmanız gerekir. Uyku tulumu fazla yer almaz, ancak hayat kurtarıcı olabilir.


Karda sıkışıp kaldığınızda bir kürek faydalı olacaktır. Daha soğuk bölgelerdeki malları teslim almanızı sağlayan kurye işleri için, yavaş bir fast food yemeği yerken kar yağdığında, minibüsünüze gelip onu derin karla çevrili bulabilirsin.
Beden dilinizin size yorgun hissettiğinizi bildirmesi durumunda, yedek yiyecek ve içecek malzemeleri her zaman daha kısa yolculuklar için faydalıdır. Sıcak güneşin altında saatlerce saatte bir iseniz, sağduyulu sıvılar için bolca mantıklı sıvının gerekli olduğunu biliyorsunuz ve sağduyulu gösterge size soğuk bölgelerde ekstra yiyecek ve içeceklerin son derece yararlı olduğunu söyleyecektir.
Arıza sigortanızı kontrol ettikten sonra listelere başka ne eklersiniz? Herkes kendi kişisel fikirlerine sahip olacak, ancak yukarıdakiler evrenseldir ve en az gereklilik olarak görülmelidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *